POZNAJ NASZĄ KADRĘ

W edukacji młodych ludzi ogromną rolę
odgrywa grono pedagogiczne.

Nasi wykładowcy, to specjaliści z
wieloletnim doświadczeniem i wysokimi
kwalifikacjami zawodowymi, absolwenci
najlepszych uczelni w Polsce i Europie.

Wykłady prowadzone przez naszą kadrę
cechuje profesjonalizm, znakomite
podejście pedagogiczne oraz życzliwa
słuchaczom atmosfera.

 

people 2

mgr Marzena Dalecka
Dyrektor, kosmetologia

Założycielka Szkoły, absolwentka paryskiej „Academe Prestige” na Wydziale Make-up Artist. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych na Wydziale Ceramika i Szkło, kierunek Wzornictwo Przemysłowe oraz studia podyplomowe na kierunku Sztuka Zintegrowana, kierunek kosmetologia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Łodzi. Wizażystka i stylistka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Jest twórcą programu autorskiego na kierunku Wizaż i Stylizacja, właścicielką gabinetu  kosmetycznego we Wrocławiu. W szkole prowadzi zajęcia z kosmetologii, pracowni kosmetycznej oraz działalności gospodarczej na kierunku technik usług kosmetycznych.

lic. Roksana Starszuk
Pracownia kosmetyczna

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii na kierunku Kosmetologia. Od 2011 r. Egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej na kierunku technik usług kosmetycznych. W szkole wykładowca głównie pracowni kosmetyki, jak również prowadzi kursy kosmetyczne, kursy pedicure, przedłużania rzęs, makijażu permanentnego, stylizacji paznokci oraz szkolenia z zakresu obsługiwania sprzętów kosmetycznych. Młoda, ambitna, energiczna. Ceni sobie profesjonalizm oraz dobry kontakt ze Słuchaczami.

mgr inż. Agata Wielocha
Wizaż i charakteryzacja

Absolwentka Szkoły Wizażu i Charakteryzacji MAKE UP STAR w Warszawie na kierunku wizaż i charakteryzacja oraz Szkoły Artystyczne ROE we Wrocławiu na kierunku charakteryzacja. Od 2010 r. aktywna w środowisku teatralnym teatr im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze, Teatr Muzyczny ROMA w Warszawie) pracuje również przy sesjach fotograficznych. Obecnie związana z Operą Wrocławską jako perukarz – charakteryzator. W szkole prowadzi zajęcia z charakteryzacji na kierunkach Wizaż i charakteryzacja oraz Charakteryzacja.

mgr Małgorzata Maroń
Techniki makijażu, pracownia makijażu, kursy , szkolenia

„Nadrzędnym celem makijażu jest uzyskanie bardziej korzystnego wyglądu twarzy” – to motto przyświeca jej zawsze , gdy w ruch idą pędzle a płótnem jest twarz kobiety. Tworzy makijaże subtelne, kobiece i zawsze dostosowane indywidualnie do Klientki.

Magister Pedagogiki . Wizażystka z pasji i zamiłowania. Od 12 lat związana z zawodem makijażysty. Wizaż to jej miłość i życiowa droga, którą kiedyś zapisano jej w gwiazdach.

Ukończona Akademia Wizażu i Stylizacji, uczestniczka wielu kursów zrówno wizażu, jak i fryzjerstwa.  Jej specjalność to  makijaże BEAUTY, które wydobywają z kobiety jej naturalne piękno. Zawsze zorientowana w trendach, a inspirację czerpie z otoczenia. Przez ostatnie lata kreowała makijaże do wielu sesji modowych i lookbookowych, publikacje prasowe, główna makijażystka w wielu programach realizowanych dla stacji CANAL+. Doświadczenie zdobywane za granicą, we współpracy z agencją modelek w Kanadzie. . Ma za sobą liczne produkcje reklamowe. Na swoim koncie ma współpracę z takimi markami jak : Media Markt, Hepatil &Mastercook, Heineken, Wysokie Obcasy, EMC, Just White Shirts, itp. Ceniona za profesjonalizm, zaangażowanie i pasję. Uwielbia swoją pracę a zajęcia prowadzi z entuzjazmem i zapałem, dzieląc się swoją wiedzą z dziedziny technik makijażu.
Ceni szczerość i pracowitość. Zakochana w córce Zofii.

 

Adam Królikowski
Stylizacja ubioru, moda współczesna

Kostiumolog, stylista, designer; z wykształcenia filozof (Uniwersytet Łódzki). Ukończył Polsko-Amerykańską Szkołę Stylizacji w Chicago. W latach 2008-2012 wykładowca stylizacji i historii XXI wieku w Akademii Mody i Stylizacji we Wrocławiu. Współpracował z Canal+ jako look creator oraz z marką Top Secret, jako visual merchandiser.

 

Jako stylista, kostiumolog i charakteryzator, współpracuje przy sesjach reklamowych dla: Play, Media Markt, Converse, Żywiec, RMF FM, Discovery Channel. Przy realizacji przedstawień dla Teatru Telewizji – „Żegnaj Judaszu” reż. B. Suchocka , „Maestro” reż. Krzysztof Globisz, „Zabawy na podwórku” reż. Paweł Miśkiewicz – odpowiedzialny był za stylizację i kostiumy. Podczas produkcji teledysków współpracował m.in. z Edytą Górniak i zespołem Maanam. Współpracował również z magazynami Wysokie Obcasy, Elle, In Style.

 

Jego teatralne realizacje można oglądać w m.in. przedstawieniach: „Calineczka” reż. Przemysław Jaszczak (Teatr im. Andersena w Lublinie), „Bestia” reż. Przemysław Jaszczak (Lubuski Teatr w Zielonej Górze), „Calineczka” reż. Przemysław Jaszczak (Teatr Polonia w Warszawie), „Historia brzydoty” reż. Anna Piotrowska (Wrocławski Teatr Pantomimy), „Zagubieni w skórze”, „Podziemne słońca” reż. Anna Piotrowska (Teatr Tańca i Ruchu Rozbark w Bytomiu), „Yemaya” reż. Martyna Majewska (Wrocławski Teatr Lalek), „Pagliacci” reż. Michał Znaniecki (Teatro Sociale, w Como), „Królowa wróżek. Sen nieznanego żołnierza”, „Królowa wróżek. Sen nocy letniej” reż. Michał Znaniecki (w ramach projektu „Głos wykluczonych” ESK Wrocław 2016), „Macht mir Spaß” reż. Piotr Soroka (Novy Ruch Teatr we Wrocławiu) oraz „Przedmiot nieocenionej wartości” chor. Joanna Czajkowska (Sopocki Teatr Tańca). 

mgr inż. Sabina Dziadosz
Pracownia fotografii

Urodzona w 1983r w Bielsku-Białej z wykształcenia architekt, z pasji fotograf.
Przez wiele lat zajmowała się designem, kreacją przestrzeni co okazało się pomocne przy realizacji pasji fotograficznej, która stała się jej głównym zawodem. Wyczucie kompozycji, kolorystyki, planowanie całości projektu przełożyło się na umiejętne tworzenie kadrów i pracę ze światłem oraz zarządzanie całością produkcji podczas sesji zdjęciowych.

Zajmuje się przede wszystkim fotografią reklamową, modową i wizerunkową. Opracowywała całość kampanii dla firm takich jak: Wyższa Szkoła Bankowa, MK Żary, Hoist Finance, Anilon i wiele innych.Wykonywała liczne sesje wizerunkowe i biznesowe min. dla BZWBK, Santander, Hoist Finance, Work Service.

 Na swoim koncie ma liczne publikacje w magazynach drukowanych min: Vita – okładka z Mają Włoszczowską, Hair Trendy, Panna Młoda, Gentleman oraz wielu modowych magazynach internetowych.

 
 
Aleksandra Mentel
Stylizacja fryzur

Stworzenie dobrej fryzury wymaga oprócz doskonałego warsztatu, również fantazji i kreatywnego myśleniato słowa  Aleksandry Mentel, która jest wykładowcą w Szkole Artystycznej. Stylizacją fryzur zajmuję się od 19 roku życia. To jej pasja.
W 2006 r. ukończyłam Akademię Sztuki Fryzjerskiej Laurent w Poznaniu, w 2016 r. kurs Fryzjer – Stylista w Akademii Technik Fryzjerskich we Wrocławiu. Jej osiągnięcia zawodowe pokazuję , jak bardzo kocha swoją pracę . W 2011 roku  1 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Dolnego Śląska we Fryzjerstwie, publikacje w prestiżowych magazynach branżowych- Hair Trendy, Ślubne fryzury i Makijaże. Pracuje ze światem artystycznym  pokazy mody m.in. Ewy Jobko, Doroty Goldpoint i Agnieszki Światły oraz przy teledyskach  m.in. Marcin Miller/Defis „Zakochane Oczy” czy Saszan ‚Nie Chcę Ciebie Mniej” W pracy stara się poznawać swoich klientów, dzięki temu tworzy fryzury indywidualnie dopasowane do osoby. Jest idealistką i marzycielką, dzięki temu łączy dokładność z inwencją twórczą.

mgr Ewa Oko
Fizykoterapia

Magister fizjoterapii, z wyróżnieniem ukończyła Akademie Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Katedrze Fizjoterapii. Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu fizjoterapii, m.in. PNF, IBITA Bobath, Kinezjologytaping. Praktyk i teoretyk. Doświadczenie zawodowe zbiera pracując m.in. w Fundacji Promyk Słońca, zajmując się najmniejszymi pacjentami, jak również w Prywatnym Centrum Rehabilitacji Neurologicznej WDO-MED. Jako pedagog ceniona przez studentów. Podczas prowadzonych przez siebie zajęć w łatwy sposób nawiązuję z nimi kontakt a przekazywana przez nią wiedza ma charakter rzeczowy i praktyczny. W szkole prowadzi zajęcia z Fizykoterapii na kierunku Technik usług kosmetycznych.

dr Marta Sochocka
Anatomia, dermatologia

Absolwentka Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Wrocławskiego. Doktorat obroniła w Instytucie Immunologii i Terapii Doświadczalnej Polskiej Akademii Nauk. Od 2005 roku jako dydaktyk prowadzi zajęcia z anatomii i fizjologii człowieka obecnie także z dermatologii. Bardzo lubi pracować ze studentami oraz uczniami, od lat aktywnie zaangażowana w Dolnośląski Festiwal Nauki. Prywatnie interesuje się immunologią procesów metabolicznych, ważnych w planowaniu zdrowego żywienia. Ceni aktywny i zdrowy styl życia.