Szkoła Artystyczna

Szkoła Marzeny Daleckiej od wielu lat kształci młodych wizażystów, charakteryzatorów i stylistów. Bardzo wielu z nich osiąga duże sukcesy. Nasi absolwenci pracują w takich markach jak: Dior, Bobi Brown, MAC, Yves Saint Laurent, Inglot i wielu innych. Zawsze cieszy nas  gdy absolwent po latach wraca do nas i opowiada o swojej pracy i zrealizowanych projektach.

Wszystkie kierunki w naszej szkole artystycznej są oparte o program autorski, jest on bieżąco aktualizowany zgodnie z nowymi trendami i wymaganiami stawianymi przez pracodawców, dzięki temu nasi słuchacze mają tak duże szanse na znalezienie satysfakcjonującej pracy.

Dodatkowo programy wszystkich kierunków są rozbudowane o podstawy fotografii. W szkole znajduje się studio fotograficzne, w którym słuchacze uczą się jak wykonać sesje zdjęciowe swoich prac, wykonanych wcześniej na zajęciach praktycznych. Zajęcia w studio są oczywiście dla słuchaczy bezpłatne.

Słuchacze naszych kierunków w Szkole Artystycznej zaczynają z różnych poziomów wiedzy. Program jest tak skonstruowany aby naukę mogły podjąć osoby nie mające żadnego doświadczenia, jak i te które pragną potwierdzić swoje kwalifikacje.

Dzięki dużej ilości zajęć praktycznych obejmujących min. dobór stroju, stylizację fryzur, a także wykonywaniu makijażu i charakteryzacji słuchacze zdobywają praktyczne umiejętności  tak ważne  w ich zawodach.

Absolwenci naszej szkoły przygotowywani są do podjęcia pracy w charakterze np. : stylistów, wizażystów przy pokazach mody i sesjach zdjęciowych oraz charakteryzatorów przy produkcjach filmowych i teatralnych oraz przy tworzeniu artystycznych makijaży do reklam i teledysków.