Kurs manicure hybrydowego i stylizacji paznokci


Proponowana oferta kursów przeznaczona jest dla osób, które chcą profesjonalnie przygotować się do zawodu stylisty paznokci. Przyjdź na nasz kurs – manicure hybrydowy nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic. Szkolenie to zapewnia dobry start w karierze zawodowej, wyczerpująco przedstawia obecne wymagania, umożliwiając zapoznanie się z preparatami kosmetycznymi i najnowszymi technikami stylizacji paznokci.

 

Tworzymy kameralne grupy, w których instruktor prowadzący kurs manicure i stylizacji paznokci może poświęcić dostateczną ilość czasu każdemu uczestnikowi szkolenia. Kursanci mają do dyspozycji stanowiska pracy w pełni wyposażone w urządzenia, narzędzia oraz kosmetyki potrzebne do przeprowadzenia zabiegów. Nasz kurs „Stylizacja paznokci metodą żelową” stanowi znakomity krok w rozwoju zawodowym, a w dodatku uczy przydatnych i praktycznych umiejętności. 

 

Kurs manicure przygotowuje do profesjonalnego wykonywania zabiegów z zakresu pielęgnacji i stylizacji dłoni, które na pewno zachwycą niejedną klientkę. W naszej ofercie szkoleń teoretyczno-praktycznych znajdują się atrakcyjne cenowo zajęcia, na których od kulis poznasz tajniki zawodu kosmetyczki. 

 

Teoria + praktyka? Zapisując się na profesjonalne szkolenie, zyskasz zarówno wiedzę, jak i doświadczenie. Wybierz nasz kurs i zostań profesjonalnym stylistą paznokci Twój wymarzony zawód jest w zasięgu Twoich rąk! Zapraszamy!

stylizowanie paznokci
SCROLL TO TOP