Studia kosmetyczne - kurs makijażu,
wizażu i kosmetologia


Jeśli szukasz Szkoły, w której:

– bierzesz udział w wielu zajęciach praktycznych,
– oprócz zdobywania wiedzy rozwijasz swoje pasje i warsztat,
– tworzysz swoje zawodowe portfolio,
– masz szansę uczyć się od ekspertów

… to Szkoła Marzeny Daleckiej jest miejscem dla Ciebie!

Ponad 15-letnie doświadczenie w branży edukacyjnej sprawia, że nasza policealna szkoła kosmetyczna spełnia najwyższe standardy kształcenia.

Naszą myślą przewodnią od zawsze było hasło :

 

„Tworzenie społeczności, która rozwija rynek beauty i mody w Polsce.”

 

Dzięki atmosferze, którą tworzą nasi Słuchacze i pracownicy, nasza placówka staje się niezwykłym miejscem.Szeroka paleta kierunków, modułów i kursów oraz możliwość łączenia specjalizacji – to sprawia, że nasze studia kosmetyczne ułatwiają wykreowanie własnego zawodu w zgodzie z własną osobowością i pomysłem na karierę. Z roku na rok oferta szkoły Marzeny Daleckiej poszerza się o kolejne kierunki zgodne z nowymi trendami, światowymi standardami i wymaganiami stawianymi przez pracodawców. Proponujemy między innymi kurs stylizacji ubioru, kurs wizażu czy szkolenia dla przyszłych masażystek.

 

Zajęcia warsztatowe – praktyczne to podstawa naszego programu nauczania.

 

Chcąc zapewnić Wam satysfakcjonujące praktyki zawodowe współpracujemy z wieloma festiwalami, organizacjami charytatywnymi i sceną artystyczną. Ponadto organizujemy własne pokazy i konkursy. Część z nich zobaczycie na naszym blogu i w Galerii.

 

Myślisz o zmianie zawodu lub rozpoczęciu czegoś zupełnie nowego? Znajdziesz u nas pełną gamę kursów dla początkujących i zaawansowanych, także na indywidualne zamówienia. A wśród nich np. kurs makijażu, który pozwoli Ci szybko odnaleźć się na rynku pracy.

 

W razie wątpliwości prosimy o kontakt, a z pewnością odpowiemy na każde pytanie!

 

Masz możliwość nie tylko zobaczyć sale, sprzęt i wyposażenie, ale i dowiedzieć się o dodatkowych możliwościach rozwoju. Poznaj atmosferę naszej szkoły, podejmij decyzję już dziś!

SCROLL TO TOP